Kurumsal

GİRGİNLER PLASTİK KALIP

Plastik kalıp sektöründe 20 yılı aşkın deneyimi ile hizmet vermekte olan GİRGİNLER PLASTİK KALIP müşteri odaklı proje geliştirme ve tasarım yeteneğine sahiptir. Bunun sonucunda çalıştığı müşterilerinin çözüm ve stratejik ortağı olmuştur. Kalıp üretiminde, müşteri memnuniyeti, kalite güvencesi, güncel bilgi birikimi ve son gelişim seviyesini temsil eden teknolojiden yararlanmak şirketin temel değerlerini oluşturmaktadır.

Çalıştığı firmalarla uzun soluklu çalışmayı hedefleyen GİRGİNLER PLASTİK KALIP bu hedefleri doğrultusunda; FARBA,ODELO,MAKO,NETAŞ, ALCATEL, ANEL, TUBİTAK, AUDIO,AXOR INDUSTRY,GRETSCH-UNİTAS, FERCO,KOLEKSİYON MOBİLYA gibi firmalara uzun yıllardır plastik kalıp ve plastik enjeksiyon baskı hizmeti vermektedir.

Teknoloji ve hassasiyeti yüksek makinelerimiz ve operatör hatalarını minimuma indiren sistemlerimiz ile 800x600 kalıp büyüklüğü ve 3 ton ağırlığa kadar olan kalıpları üretmekteyiz. Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına uygun dizayn ve modelleri sunabilmek amacıyla, son versiyon SiemensNX,Solidworks,Cimatron,MoldFlow,Vericut gibi CAD, CAM , CAE programlarını kullanmaktayız.

Görselliğin ve tekniğin önemli olduğu plastik parça üretimi için ileri teknoloji ürünü olan Arburg marka plastik enjeksiyon makinelerin de , tecrübeli ekibimiz ile müşteri ihtiyaç ve isteklerine göre üretim yapıyoruz. Kalite ekibimiz üretim sürecinde gerekli kontrol proseslerini uygulayarak üretim aşamalarının sorunsuz gerçekleşmesini sağlamaktadır.